Hakkımızda

Özçakmak Mermer Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 1950’li yıllarda Sayın İsmail Çakmak ile başlayan ocak işletmeciliği faaliyetlerine 1987 yılında Afyonkarahisar’da kurulan fabrika üretim tesisiyle devam etti. Firmamız yıllık 30.000 m3 blok üretimi sağlayan ve Eskişehir Sivrihisar’da bulunan bej mermer ocaklarına sahiptir. Ocağımızdan çıkarılan bloklar dünyanın dört bir yanına ihraç edilmekle birlikte iç piyasadaki pazarda da önemli bir yere sahiptir. Firmamız siz değerli müşterilerimize farklı ürünler sunabilmek amacıyla yeni ocak arama çalışmalarını sürdürmektedir. Fabrikamız 70.000 m2 açık 5.000 m2 kapalı alana sahiptir. Firmamız Afyonkarahisar’daki mermer üretim tesislerinde yıllık 180.000 m2 plaka ve 150.000 m2 ebatlı mermer üretimi yaparak her geçen yıl üretim kapasitesini artırmaktadır. Fabrikamız teknolojinin bizlere sunmuş olduğu en modern makinaları kullanmaktadır. Üretim tesisimizde kendi ocak ürünlerimizi ve diğer ocaklardan tedarik ettiğimiz her türlü bej,mermer ve traverten üretimini yaparak; siz değerli müşterilerimizin taleplerine zengin ürün çeşitliliğiyle cevap vermekteyiz. Özçakmak Mermer olarak 1994 yılından beri Amerika, Avrupa, Latin Amerika, Avustralya, Asya ve Ortadoğu ülkelerine ihracat yapmaktayız. Özçakmak Mermer kalifiyeli ve tecrübeli elemanlarıyla üretim aşamasından sevkiyata kadar kaliteyi her zaman en üst seviyede tutmayı hedeflemiştir. Firmamız doğanın zenginliklerini yeryüzüne taşırken; doğaya zarar vermeden en iyi şekilde korumayı amaçlamıştır.

[ 0 ]
Yıllık Deneyİm
[ 0 ]
m2 açık alan
[ 0 ]
m2 kapalı alan
[ 0 ]
m3 yıllık blok üretİmİ

Özçakmak Mermer

Doğanın zenginliklerini yeryüzüne taşırken yaşamdaki yerini daha değerli hale getirerek, ülkesine katma değer ve istihdam sağlayan müşteri memnuniyetini önemseyerek profesyonel ve verimli faaliyet gösteren bir şirket olmak.

Mİsyon

Yarım asırdan fazla olan tecrübemizi deneyimlerimize katarak, günümüz modern teknolojisini kullanarak, müşterilerimizin beklentisine kaliteli ürünlerle sürekliliği olan, güvenilir ve doğayı korumayı hedefleyen bir firma olmak.

Vİzyon

-Müşteri Memnuniyeti, İş Ahlakı, Gelişim, Çalışanlara Güven, Toplumsal Sorumluluk, Takım Çalışması ve Karar Alma, İletişim, Tedarikçilere Karşı Ahlaki Değerleri Gözetmek, Değişime Uyum

DeĞerlerİmİz

Özçakmak
Marble
Industry

Ürünler

Ocağımızda çıkarılan bloklar dünyanın dört bir yanına ihraç edilmekle birlikte iç piyasadaki pazarda önemli bir yere sahiptir. Siz değerli müşterilerimizin taleplerine zengin ürün çeşitliliğiyle cevap vermekteyiz.

Ocaklar

2004 yılından beri faaliyette olan bölgenin en büyük ve istikrarlı bej mermer ocağına sahip firmamız, kapsamlı makine parkuru sayesinde gelişmeye ve verimliliğini artırmaya devam etmektedir.

Fabrika

Türkiye’nin her bölgesinden tedarik etttiğimiz hammaddelerle Afyon İscehisar’da bulunan yüksek kapasiteli üretim tesisimizde istenilen ebatlara göre kesim, ebatlama, paketleme ve yükleme işlemlerini gerçekleştirerek...

İletişim

Bizimle iletişime geçebilir soru ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.